KIRÁLYOK I. KÖNYVE – 8:29 (311)
„Uram, a te szemed őrködjék éjjel és nappal e ház felett, amelyről mondottad, hogy itt legyen a te neved; és hallgasd meg az imádságot, mellyel a te szolgád könyörög e helyen.” Mindenható Atyám! A Te kezeidbe, a Te oltalmadba és védelmedbe ajánlom az én házamat, házam népét és önmagamat. A Te neved, a Te törvényed és parancsod szent legyen az én házamban. Én, mint annak feje, a Te parancsolataid szerint akarok élni és példát adni a Benned való hitben és a Te rendelésedben való megnyugvásban. Oda akarok hatni, hogy mindazok, akik környezetemben vannak, Téged mindenekfölött szeressenek, és Neked lélekben és igazságban szolgáljanak, óh Istenem, engedd, hogy az én házam a hit és erény temploma legyen, hogy mindazok, akik benne laknak, egykoron mint a Te hű szolgáid, 150 országodba bemehessenek. Istennek, a hitnek és a békességnek szelleme legyen és maradjon az én házamban mindörökké. Ámen.

Abonyi Tibortól kaptuk a képes idézeteket a Névtelen Szellem nyilatkozataiból. Ezekből válogatunk.
„Azután később az emberek művelődésével, finomodásával kisajátították ezt a kevésbé értékes lelkek, a hízelgők, az udvaroncok és elkorcsosították. Végül a ti 195 korotokban a legaljasabb fogalmakat ezzel a szóval csempészik be a szívekbe, és a nemi ösztönök kifejezésre való törekvését is ezzel jelölik meg. Nem csoda tehát, ha a tisztább törekvésű szellemek irtóznak e szótól. Azért ajánlatos a két fogalmat egymástól elválasztani.”
A Névtelen Szellem közleményei Eszter médium útján I. kötet, IV. rész: Vegyes közlemények. 12. A szerelem szellemi megvilágításban – részlet

A FELOLVASÁS, A KÉPVÁLOGATÁS ÉS ADELMA IMÁINAK TALLÓZÁSA ADI AJÁNDÉKA





























































