ADELMA NYOMÁBAN személyesen 1.
Lussinban voltam. Az Adrián. Ma reggel érkeztem haza. Elmaradt a pénteki poszt. Nem így terveztem, hogy elmaradjon, azt hittem onnan is tudok posztolni, de nem sikerült. Külföldön idegen wifiről kapcsolódtam, a Facebook illetéktelennek vélt, …
